RENK KARTELASI

A- İç Cephe Renk Kartelası


B- Dış Cephe Renk Kartelası

Ev veya ofis yüzeyleriniz için doğru rengi seçmek, özellikle tercihlerinizin ne olduğunu bilmiyorsanız oldukça zor olabilir. . Dekor Boya olarak yaşam tarzınıza uygun doğru rengi bulmanıza yardımcı olacağız. 

Mağazamızı ziyaret edebilir ve uzman personelimizin seçenekleriniz hakkında sizinle konuşmasına izin verebilirsiniz. Seçebileceğiniz çeşitli seçenekleri görebilmeniz için Dekor Boya kataloğunu inceleyeceğiz. Mağazamızda duvar örneği mevcuttur, böylece Dekor Boya boyalarının farklı malzeme türleri ile nasıl karıştığını görebilirsiniz. Bu, karar verme sürecinize yardımcı olabilir. 

Mağazamızı ziyaret etmeye vaktiniz yoksa resmi kanallarımızdan bize mesaj gönderebilirsiniz. Mağazayı ziyaret etmek zorunda kalmamanız için personelimiz telekomünikasyon yoluyla size yardımcı olacaktır. Seçimlerinize karar verdikten sonra teslimat formunu doldurabilmeniz için ürün ve hizmetler sayfamıza göz atın. 

Dekora Boya kartela kılavuzu

Kataloğumuzda tercih edebileceğiniz çeşitli renkler bulunmaktadır. Bunlar, satın almayı planladığınız boya türüne bağlı olarak farklılık gösterir. İster iç ister dış kullanım için, estetiğinizi memnun edecek bir şeyimiz var! 

Senin Dekora Boya malzemesi boya sipariş verirken aşağıdaki grafiğe bakınız:

İç renklerigrafik

101Kapalı Beyaz102Balcı Bej103Badem104Açık Fildişi105Vanilya106Linden107Açık Başak
108Benim Pembe109Topkapı110Pastel Yeşil111Benim yayı112Maden113Leylak114Sis Beyazı
115Plaj116Antik Bej117Fildişi118Şampanya119Ayçiçeği120Sonbahar Sarısı121Başak
122Pembe Şeker123Soluk Yeşil124Tomurcuk Yeşili125Hawaii126Koyu Mavi127Leylak128Lületaşı
129Ege beji130 Barok131Krem132Açık Somon133Kağıt torba134Güneş135Zarf Sarı
136Kuru Gül137Buz Beyazı138Fıstık Yeşili139My Blue140Pasifik141 Somon142Çakıl
143Deniz Taşı144Ay145Atlantik146Rönesans147Okyanus Esintisi148Makarna149Vanilya

Dış Renk Kartelası

150Buz Beyazı151Kirli BeyazBeyazı152KarBeyaz153Haftasonu154Yeni Fildişi155Krem156Haziran
157Mimoza158Sarı159Yeni Hardal160Kiremit161Tuğla Kırmızısı162Söğüt163Çağla Yeşili
164Tundra165Yaprak Yeşili166Açık Salmo n167Somon168Koyu Somon169Bal Köpük170Pastel Pembe
171Pembe Paris172Okyanus Mavisi173Mavi174Mavi Gri175Açık Gri176Gri177Mango
178Açık Kahve179Plaj180Bej181Koyu Bej182Barok Bej183İzmir Bej184The Rock
185Kilyos186Açık Kaya187Koyu Kil188Açık Kil189Temmuz190Sonbahar191Buz Devri
192İtfaiye Kamyonu Kırmızısı193Bal Arısı194Ağaç Kabuğu195Kayısı196Çayır Yeşili197Güneş Işığı198Koyu UV


Bu renk kartelalarını bir sonraki Dekor Boya alımınızda kılavuz olarak kullanın. Teslimat formunuzu doldururken numarayı ve ilgili rengini belirtin. 

Mağazayı ziyaret ettiğinizde, personelimizden sizin için özel bir renk karıştırmasını da isteyebilirsiniz. Sadece onlara hangi renge sahip olmak istediğinizi söyleyin, biz sizin için ayarlayalım. Bu hizmet için ek ücret alınır. 

Özel rengin teslimat hizmeti için mevcut olmadığını lütfen unutmayın. 

Bir renk şemasının faydaları Bir renk şemasına

sahip olmak, projeniz için hangi gölgenin mükemmel olduğunu seçmenize yardımcı olur. Seçimlerinizi karşılaştırabilir ve karşılaştırabilirsiniz, böylece çok yönlü bir karar verebilirsiniz. Bir renk şemasına sahip olmak, ev dekorasyon ihtiyaçlarınız için sanatsal planınızı görselleştirmenize de yardımcı olabilir. 

Özel renk kartelalarına ulaşmak için Dekor Boya ana mağazasını ziyaret edin. Müşterilerimize ev dekorasyonunda kullanmak istedikleri tonları karıştırıp eşleştirmeleri için renk örnekleri ve çizelgeleri sunuyoruz. 

Bu hizmete yalnızca mağazayı ziyaret ettiğinizde erişebilirsiniz. Henüz çevrimiçi platformumuzda mümkün değil, ancak bunu gelecekte eklemeyi planlıyoruz. Lütfen web sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda bununla ilgili duyuruları bekleyiniz. 

Renk kartelasına sahip olmak neden önemlidir? Renk kartelasının ev ve ofis dekorasyonu için neden önemli bir araç olduğunu daha ayrıntılı olarak burada sıraladığımız Dekor Boya’da daha fazla bilgi edinin. 

Ne görmeyi umduğunuza dair daha hızlı görünüm

Bir renk şeması, görsel rehberinizdir. Renklerin duvarınızda nasıl oynayacağına dair bir fikir verir. Bu, estetiğiniz için işe yarayıp yaramadığını veya rengin teoride iyi görünüp görünmediğini anlamanıza yardımcı olur. 

Bir renk şemasına uygulanması, nasıl görüneceğini görselleştirmenize yardımcı olur. Mağazaya kendi panelinizi getirebilirsiniz, böylece renklerimizden birkaçını deneyebilir ve swatchınızı oluşturabiliriz. Bu size daha iyi bir görünüm verebilir ve boyama projenizde nasıl ilerlemek istediğinizi planlayabilir. 

Renklerin ne kadar iyi

karıştığını görüyorsunuz, sadece ıslak boya gibi gördüğünüzde bir boya rengine bağlı kalmak zor. Bazı renkler çeşitli malzemelere uygulandığında farklı görünür. Ayrıca, farklı tonlar kullanmayı planlıyorsanız, iki veya üç rengin nasıl eşleşeceğini ve birlikte çalışacağını hayal etmekte zorlanacaksınız. 

Bir tahta parçası veya Dekor Boya kartela üzerinde örneklemek, farklı renklerin birbirini nasıl tamamlayacağını veya kontrast oluşturacağını görselleştirmenize yardımcı olabilir. Bu, hangi boyaları satın alacağınız konusunda size daha fazla hareket alanı sağlar ve yanlış renkleri satın almaktan büyük ölçüde tasarruf etmenizi sağlar. 

Deneme yanılma için mükemmel

Duvarlarınızı yeniden dekore etmek istiyorsunuz, ancak yeniden boyama projeniz için hangi renkleri karıştırıp eşleştirmeniz gerektiği konusunda hiçbir fikriniz yok mu? Endişelenmeyin çünkü bir renk şemasına sahip olmak seçeneklerinizi daraltmanıza yardımcı olabilir.izleyebilirsiniz örneği Hangilerinin işe yaradığını ve seçimlerinizden hangi renkleri çıkarmanız gerektiğini bilmek için grafiğinizde birçok renk ve renk. 

Doğru rengi seçmek zordur, ancak elinizde bir tablo olması, hangisinin estetiğinize en uygun olduğunu bulmanıza yardımcı olabilir. 

Duvarlarınız için doğru boyayı seçmek Duvarlarınızıboyamak

yenidenkolay bir iş değildir. Her gün uyandığınızda ve uzun bir çalışma gününden sonra eve geldiğinizde göreceğiniz için hangi boya rengini tercih ettiğinizi bulmanız gerekecek. Ayrıca, malzemeler değişiklik gösterdiğinden, duvarınızda ne tür bir boyanın mükemmel bir şekilde duracağını da bilmeniz gerekir. Göz önünde bulundurmanız gereken mat, parlak ve astar boyalar ve hangi renk olarak çıkmaları gerektiği vardır. 

Dekor Boya’da doğru bedeni bulmanıza yardımcı olacağız. Aşağıdaki hususları göz önünde bulundurarak seçebileceğiniz bir ton ürünümüz var:

Seçilecek boya türü

Paint, çeşitli renklerde, parlaklıkta ve bileşimde gelir. Bazıları yağ, lateks, akrilik ve silikondan yapılmıştır. Renk kullanılabilirliğini görmeden önce yaşam tarzınıza ve estetiğinize uygun olanı seçmeniz gerekecek. 

Neyse ki Dekor Boya’da evinize fayda sağlayacak her türlü boya var. Bileşik normal temizlik malzemeleriyle kolayca temizlenebildiğinden, iç mekanınıza mükemmel uyum sağlayacak lateks boyalarımız var. Ayrıca, sert ahşabı mükemmel şekilde astarlayabilen ve onu su ve neme karşı dirençli hale getiren yağ bazlı boyalarımız var. 

Yaşam tarzınız için boya parlaklığı

Dekor Boya için parlak, yarı parlak ve mat olmak üzere farklı parlaklık türleri mevcuttur. Ev ihtiyaçlarınıza göre birini seçebilir veya bunları karıştırabilirsiniz. Tadilat için ne düşündüğünüze bağlı olarak, bunlardan birine sahip olmanın size fayda sağlayıp sağlamayacağına karar vermek size kalmış. 

Parlak tip boyalar temizlenmesi en kolay olanlardır. Düzenli temizlik malzemeleri kalitesini düşürmez. Doğru temizlik ürünlerine sahip olduğunuz sürece lekeleri ve hatta çocukların çizimlerini bile çıkarabilirsiniz. Aşırı parlaklığa sahip boyalar, bu amaç için üretildikleri için sert kimyasallara dayanabilir. Mutfağınız veya oturma odası duvarlarınız için leke çıkma ihtimalinin daha yüksek olduğu parlak çeşitleri kullanabilirsiniz. 

Öte yandan, yarı parlak boyalar aynı dirence sahip değildir, ancak mutfak lavabolarında ve fayanslı banyolarda iyi çalışır. Bunun nedeni, fayansların parlaklığı ile iyi gitmesidir. Bu, iyi karışır ve alanınıza sofistike bir görünüm sunar. 

Duvarlarınızda çok fazla kusur varsa mat boya son derece kullanışlıdır. Parlak veya yarı parlak boya, özellikle düz olmayan yüzeylerde parladığı için bu alanları vurgulayacaktır. Yerinde olmayan şeyleri göz önünde saklamak yerine vurgulayacaktır. Mat bir boya türü, arka planla iyi uyum sağladığı için bu kusurları gizlemenize yardımcı olabilir. 

  • Yüksek üretim teknolojisi
  • Kaliteli Ürün
  • En uygun fiyat
  • İnşaat boyaları sektöründe lider

Sarl Boysan, Dekor Boya markasiyla uretim tesisini 2016 yılınin son ceyreginde Cezayir`in Oran sehrinde kurmuş ve uretimine ic ve dis cephe boya grubuyla başlamıştır.

TALEP FORMU